8748 BRECCIA IMPERIALE ORIGINAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8748 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2400kg |